Zámky a kanyly

<< ZPĚT

Bukální kanyly Leone jsou vyrobeny z nerezové oceli pomocí technologie Metal Injection Moulding, která zajišťuje naprostou přesnost velikosti slotu a speciální zkosenou konstrukci pro maximální pohodlí pacienta.

Každá kanyla a nástavec MIM® může být předem přivařena buď ke kroužkům CALIBRA® nebo WEB® prostřednictvím bezplatné svařovací služby (katalog strana 59) nebo pomocí pájení na D.B. anatomickou mesh podložku MAXI LEF2800-00, která je tvarována podle prvního moláru (katalog strana 110). Služba pájení a svařování je bezplatná. Na vyžádání je k dispozici také ve verzi pro přímé bondování (katalog strana 108).

Služba pájení a svařování je bezplatná.

Zámky Leone jsou vyrobeny z nerezové oceli pomocí mechanického mikropřístroje, který umožňuje výrobu slotů o nejvyšší přesnosti. Obecná tolerance je nižší než 3/100. Dolní hrany křidélek jsou zaoblené.

Všechny zámky Leone mohou být přivařeny buď na kroužky CALIBRA® nebo WEB® prostřednictvím bezplatné svařovací služby.


image042 

Technika Metal Injection Moulding


umožňující získat sloty o nejvyšší přesnost
image043
     
image044

zaoblené dolní hrany křidélek


pro lepší komfort pacienta

image045
     
image046

bezplatná služba sváření a pájení


image047

BUKÁLNÍ KANYLY MIM®

Každá kanyla MIM® může být předem přivařena buď ke kroužkům CALIBRA® nebo WEB® prostřednictvím bezplatné svařovací služby (strana 59) nebo pomocí pájení na D.B. anatomickou mesh podložku MAXI F2800-00, která je tvarována podle prvního moláru (strana 110). Služba pájení a svařování je bezplatná. Na vyžádání je k dispozici také ve verzi pro přímé bondování (strana 108).

Balení po 10 kusech

Balení po 100 kusech na vyžádání

KONVERTIBILNÍ BUKÁLNÍ KANYLY MIM®

Laserem svařovaný konvertabilní kryt brání před oddělením a je snadno odstranitelný pomocí speciálního nástroje Leone LEP1090-00. Každá kanyla je k dispozici: ve verzi D.B., předem připravená buď ke kroužkům CALIBRA® nebo WEB® nebo pájená na anatomickou mesh podložku MAXI LEF2800-00 (bezplatná služba, viz katalog strana 59,110).